СПІЛЬНО ПРАЦЮЄМО НАД БЛАГОУСТРОЄМ ДНЗ "ВЕСЕЛКА"

Дата: 23.03.2021 13:25

Фото без описуВеселкове, гармонійне, яскраве перебування малечі в садочку залежить не лише від організації та змістовності навчально-виховного процесу, а й від умов, в яких розвиваються діти.

Так, над благоустроєм ДНЗ «Веселка» потрібно попрацювати. Це зазначив голова громади Василь Цвик, який спільно з майстром ділянки №3 ТОВ « Спецкомплектпостач» Олександром Барсуком вже приступити до роботи.

Першочергово планується поновити асфальтне покриття

Встановити нові бордюри по всій території ДНЗ

- До благоустрою дошкільного навчального закладу може приєднатися кожен. Впродовж 7 днів, під час процесу проектування, кожен з батьків може висловити свої побажання, обгрунтувати свої бачення, запропонувати свої ідеї. Ми плануємо зробити стоянку для велосипедів, дитячих колясок, зонтики для літніх площадок. А що хочете ви? Давайте спільними зусиллями зробимо зручні, затишні, комфортні умови для малечі! – запропонував Василь Цвик.