ЧЕРГОВИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

Дата: 19.03.2021 12:00

Сьогодні, 19 березня, голова Згурівської селищної ради Василь Цвик провів особистий прийом громадян.

Мешканці Згурівської громади, які прийшли на прийом до голови зверталися за допомогою у вирішенні різних питань, а саме: благоустрою кладовища, працевлаштування, продовження оренди торгового приміщення та надання в оренду приміщення для масажного кабінету, реконструкції парку в Згурівці, ремонту дорожнього покриття в селі Безуглівка, вуличного освітлення, вивозу сміття, порушення правил внесення гербіцидів сільгосппідприємствами, сприяння у забезпеченні поштарів велосипедами.

В ході особистого прийому селищний голова обговорив з керівниками с/г підприємства нові напрямки діяльності та конкретну допомогу підприємства для розвитку громади.

Супутньо громадяни порушували питання організації дозвілля для дітей та дорослих у віддалених куточках громади.

Василь Цвик зауважив, що готовий сприяти у вирішенні проблемних питань, але і самі жителі повинні долучатися до їх вирішення, мати своє бачення та конкретні пропозиції.

"Над розвитком громади повинні працювати всі - і жителі населених пунктів, і підприємці і сільськогосподарські підприємства. Тільки так зможемо досягти суттєвих результатів", - зазначив очільник громади.

Селищний голова надав вичерпні відповіді на питання, які турбують мешканців, більшість з них безпосередньо вирішувалися на місці. Було взято під особистий контроль вирішення питань, які потребують додаткового вивчення.