НА ЧАСІ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД СOVID

Дата: 18.03.2021 13:40

Першочерговість вакцинації по категоріям осіб на другому етапі вакцинальної кампанії обговорили начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, головний лікар Згурівської ЦРЛ Василь Моцюк, заступник головного лікаря ЦПМСД Олександр Задорожний.

Як зазначили лікарі, першочергово мають привитися медичні працівники та публічні особи.

Позиція селищної ради - потрібно спрацювати так, щоб охопити вакцинацією якомога більше жителів громади для вироблення колективного імунітету. На даний час із 197 медпрацівників вже вакциновані 46. Бажають вакцинуватись 10 медпрацівників.

Бажаючих привитися серед жителів громади багато, але згідно наказу МОЗ не всі категорії можуть бути вакциновані під час другого етапу.

Під час робочої зустрічі напрацювали план спільних дій з інформування населення щодо переваг вакцинації, доступності для жителів громади вакцини від Covid - 19. Перевага надається особам похилого віку, працівникам освіти, культури, спортсменам, соціальним працівникам.