ЗАКУПІВЛЯМИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ ПОВИНЕН ЗАЙМАТИСЯ СПЕЦІАЛІСТ

Дата: 18.03.2021 13:29

Фото без описуПід час робочої зустрічі начальник управління з питань організації ДКІД селищної ради Сніжана Авраменко та в.о.начальника відділу освіти Сергій Олійник обговорили питання проведення закупівель в закладах освіти.

"До пошуку спеціаліста із закупівель потрібно підійти фахово та відповідально", - зазначила Сніжана Авраменко. До цього долучається і керівництво Зурівської селищної ради і відділ освіти.

Під час зустрічі розглянули організаційні питання роботи робочої групи з реорганізації закладів освіти, позицію відділу освіти та селищної влади з цього питання. Засідання групи заплановано на 23 березня.

На предмет розподілу обов'язків між працівниками учасники зустрічі поспілкувалися з працівниками бухгалтерії відділу освіти .