БІЛЬШІСТЬ ЗА АНАТОЛІЯ ЯЧНОГО

Дата: 17.03.2021 13:22

17 березня відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Центр культури і мистецтва" Згурівської громади. На посаду директора центру, заяви надійшли від чотирьох кандидатів, які представили свої презентації проєктів програми стратегії розвитку культури в Згурівській громаді на 2021-2026 роки.

Продуктивно пройшов діалог у формі бесіди з кожним кандидатом. Акцентувалась увага на творчості, ефективності роботи, генерації ідей, професійних здібностях. Після презентаційних виступів, кожен член комісії висловив свої позиції та бачення.

«В культуру потрібен фахівець широкого масштабу, а це організувати навколо себе колектив, жителів громади, як дорослих, так і дітей, бути управлінцем, менеджером, господарем. Незважаючи на результат, потрібно всім об’єднатись заради збагачення культурної спадщини Згурівської ТГ», - зазначив голова громади Василь Цвик.

Більшістю було проголосовано за Анатолія Борисовича Ячного, якого націлювали на результативність, професійність та організаційність.