НА КИЇВЩИНІ ПРОДОВЖАТЬ ПОКРАЩУВАТИ ДОСТУП ЖИТЕЛІВ ДО ПОСЛУГ МОБІЛЬНОГО ТА ІНТЕРНЕТ-ЗВ’ЯЗКУ

Дата: 17.03.2021 13:12

Фото без описуНа Київщині продовжать роботу над покращенням доступу населення до послуг мобільного зв’язку та широкосмугового доступу до мережі Інтернет.

Відповідне питання обговорили сьогодні, 16 березня, учасники робочої групи під головуванням заступника очільника Київської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дениса Шугалія.

«Зустріч пройшла продуктивно. Проаналізували з представниками компаній типові проблемні питання, із якими вони зіштовхуються під час своєї роботи. У межах компетенції будемо сприяти їх вирішенню, адже маємо спільну мету – на 100% забезпечити жителів області якісним мобільним та Інтернет-зв’язком як у містах, так і у невеликих селищах і селах. А для цього потрібна допомога органів місцевого самоврядування. Тож будемо налагоджувати з громадами ефективну комунікацію», – зазначив Денис Шугалій за результатами наради.

При цьому він уточнив, що рівень охоплення населення Київщини якісним мобільним зв’язком варіюється від 92% до 96% в залежності від конкретного оператора.

Нагадаємо: у вересні 2020 року очільник Київщини Василь Володін та провідні оператори мобільного зв’язку України підписали меморандум про співробітництво. Зробили це, щоб налагодити ефективну співпрацю між владою та бізнесом і покращити доступ населення області до послуг мобільного та Інтернет-зв’язку як у населених пунктах, так і на автошляхах.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА