ДЯКУЄМО ЗА ПОРЯДОК

Дата: 17.03.2021 13:07

Фото без описуТакими словами голову громади Василя Цвика зустріли жителі села Турівка, які відмітили, що благоустрій цього населеного пункту значно покращився.

Тай не дарма! Адже голова громади Василь Цвик, як справжній господар, докладає максимум зусиль, аби Згурівська громада мала ошатний та привабливий вигляд.

Вже третій день поспіль 6 працівників з благоустрою комунального підприємства громади та троє турівчан займались прибиранням та розчисткою придорожніх територій. Працівники старанно наводять лад по вулицях Київська, частково Міхновського, Тичини. Наступними будуть вулиці Садова, Польова, Міхновського.

Після вирубки та розчистки узбіч дрова будуть відвезені до стаціонарного відділення в селі Турівка. Гілки будуть дробитись спецтехнікою.

Чисті узбіччя – це справа кожного. Тому долучайтесь до роботи, будьте активними та працьовитими!