РОБОТА У ФОКУС-ГРУПАХ ЗАРАДИ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ ОСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 16.03.2021 14:27

Фото без описуСьогодні, 16 березня, під керівництвом начальника управління з питань організації ДКІД Сніжани Авраменко відбулося чергове засідання робочої групи з реорганізації освітньої мережі Згурівської громади.

«На сьогодні перед нами стоїть важливе завдання – реорганізувати мережу закладів освіти Згурівщини таким чином, щоб кожна дитина була охоплена якісними освітніми послугами, комфортними та безпечними умовами перебування в школі в незалежності від того, наскільки цей навчальний заклад віддалений від адміністративного центру громади», -зауважила Сніжана Авраменко.

Три фокус-групи, які складаються з керівників загальноосвітніх навчальних закладів, мали певний час для напрацювання своїх пропозиції стосовно реформування освітньої мережі.

Сьогодні кожна група презентувала свої пропозиції, зокрема щодо пониження ступенів загальноосвітніх шкіл, закриття деяких навчальних закладів. При цьому враховували кадровий потенціал, наповнюваність класів в даний час та у найближчому майбутньому, норми наповнюваності класів, організації харчування дітей, можливість охоплення учнів позакласним дозвіллям. Основним питанням, яке турбувало всі групи, залишається підвіз дітей до закладів освіти.

Обговорення та врахування бачення всіх учасників зібрання дозволяє розкрити мотивацію кожного, побачити варіанти сприйняття, ставлення до вирішення питання, на основі конкретних пропозицій та зауважень можна робити певні висновки та планувати подальшу роботу.

По закінченню зустрічі Сніжана Авраменко подякувала учасникам за ініціативність, відмітивши більш конкретний підхід до вирішення питання, активність учасників груп. Керівникам начальних закладів дано доручення конкретизувати, узагальнити сьогоднішні напрацювання, надати більш детально свої пропозиції, зауваження та викласти в робочу viber-спільноту для подальшої роботи.