ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗАСТУПНИКОМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 12.03.2021 15:06

Фото без опису12 березня в Згурівській селищній раді відбувся черговий особистий прийом громадян. За відсутності селищного голови, прийом громадян сьогодні проводила заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Кам’янецька.

На особистий прийом до заступника звернулися чотири жителі громади. Всі питання стосувалися надання у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також інші питання соціального характеру (нарахування допомоги малозабезпеченій сім’ї, допомоги у газифікації будинку тощо).

Наталія Кам’янецька надала кваліфіковані роз’яснення громадянам, які звернулися на прийом, стосовно порядку надання у власність земельних ділянок, оформлення технічної документації. І навіть на прикладі показала як на публічній кадастровій карті України віднайти вільну земельну ділянку.

З питань, вирішення яких не входить до повноважень органів самоврядування, заявникам також надано вичерпні відповіді.

За результатами прийому усі питання та побажання заступником селищного голови взяті на контроль та будуть вивчені з метою їхнього позитивного вирішення.

Інформуємо, що особисті прийоми громадян у Згурівській селищній раді проводяться згідно розпорядження селищного голови від 02.03.2021 № 26 «Про затвердження Графіку особистого прийому громадян посадовими особами Згурівської селищної ради», з яким можна ознайомитися на сайті Згурівської селищної ради у розділі «Графіки прийому» (https://gromada.org.ua/.../grafiki-prijomu-13-40-05-12.../. )