ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МХП-ГРОМАДІ

Дата: 11.03.2021 17:56

Фото без опису11 березня відбулася зустріч між представниками Згурівської територіальної громади та Благодійного фонду "МХП-Громаді" у місті Яготині.

В процесі обговорення обговорили питання щодо залучення коштів для розвитку громади, шляхом подання проектів на конкурси мікрогрантів та грантів у соціальній сфері.

Розглянули ідеї розвитку зеленого туризму, створення туристичних маршрутів у громаді.

Питання партнерства бізнесу, влади та громади для вирішення нагальних проблем є ключовим для впровадження та реалізації проєктів та ініціатив розвитку Згурівської територіальної громади.

Благодійний «МХП—Громаді» проводить Всеукраїнський конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!». Він спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив громад з 14 областей України.

Цього року Фонд має намір підтримати 100 кращих конкурсних проектів.

Головна мета – сприяти розв’язанню конкретних проблем громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив. Фонд також ставить за мету розвивати компетенції громад з проектного менеджменту, зокрема, підвищити якість написання проектів та оволодіння інструментами для залучення додаткових ресурсів.

БФ «МХП — Громаді» також має намір підтримати проекти, направлені на активізацію місцевих спільнот, освітні заходи для місцевих жителів, а також проекти, що сприятимуть посиленню співпраці між неурядовими організаціями та органами місцевого самоврядування.