ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ЗГУРІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Дата: 11.03.2021 16:52

Фото без описуІніціативною групою з підготовки установчих зборів розпочато прийом документів для формування складу Молодіжної ради при Згурівській селищній раді.

До складу молодіжної ради запрошуються громадяни України, які можуть та мають бажання проявити себе як лідери в молодіжному середовищі,  віком від 14 до 35 років, особисто, та представники громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики на території Згурівської громади за рішенням інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах необхідно до 26 березня 2021 року подати такі документи:

заява в довільній формі,

біографічна довідка,

згода делегованого представника на обробку його персональних даних.

Для представників громадських організацій необхідно подати рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які виявили бажання брати участь у роботі молодіжної ради. Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Документи подаються до сектору молоді і спорту відділу освіти Згурівської селищної ради

за адресою: смт Згурівка, вул. Українська, 61

Відповідальна особа - головний спеціаліст сектору молоді і спорту

Лазар Леся Олегівна, тел: 0665166336

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування молодіжної ради при

Згурівській селищній раді:

ЛАЗАР Леся Олегівна – головний спеціаліст сектору молоді і спорту відділу освіти Згурівської селищної ради.

ТРЕТЯК Дарина Олексіївна – спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Згурівської селищної ради.

ІВЧЕНКО Олександр Миколайович – завідувач сектору молоді і спорту відділу освіти Згурівської селищної ради.

ЄСИПОК Артем Володимирович – голова ГО «Центр громадських ініціатив Згурівщини».

ГОДІШЕВСЬКИЙ Владислав Анатолійович – член ГО «Центр громадських ініціатив Згурівщини».

ЕЙЗЕМБРУК Ольга Сергіївна – відповідальний секретар ПП «Редакція газети «Панорама».