ПРИВІТАЛИ ЖІНОК СТАЦІОНАРНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ОДИНОКИХ ТА ПРИСТАРІЛИХ

Дата: 08.03.2021 11:33

Фото без опису8 Березня — прекрасна нагода ще раз проявити турботу про жінку, дати відчути святковий настрій та шанобливе ставлення.

Особливого відношення оточуючих потребують жінки поважного віку. І головним для них є саме приємні слова від душі, увага, можливість за будь-яких обставин відчувати себе жінкою.

З Міжнародним жіночим днем, святом весни та жіночності, селищний голова Василь Цвик спільно зі старостою сіл Войтове та Софіївка Сергієм Колодієм привітали жінок, які перебувають в стаціонарному відділенні для одиноких та пристарілих громадян. Вручивши бабусям квіти та подарунки, побажали їм міцного здоров'я, щастя, радості та добра. Також вручили квіти працівницям відділення, які щодня забезпечують догляд за підопічними, дбають про них, створюючи комфортні умови проживання.