СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ЖІНОК З НАЙЧАРІВНІШИМ СВЯТОМ ВЕСНИ

Дата: 07.03.2021 11:22

Фото без описуНа початку березня, коли природа пробуджується від суворої зими, пробуджується і життя. Саме жінці у ньому належить особливе місце. Завдяки життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

У переддень Міжнародного жіночого дня селищний голова Василь Цвик привітав колег, представниць найкращої половини людства зі святом краси, тепла, ніжності та кохання.

Вітаючи жінок, очільник громади побажав їм залишатись милими, чуйними, надійними, наполегливими, коханими і щоб доля щедро їх обдаровувала ласкою, теплом, здоров`ям, щастям і всіма земними благами.

Також Василь Цвик спільно з депутатом Броварської районної ради Миколою Бойком виконали приємну місію – вручили відзнаки Київської обласної ради старості сіл Вознесенське, Вишневе, Гречана Гребля Тетяні Шовкун та головному бухгалтеру Згурівської селищної ради Ірина Баранишиній.

Чарівні жінки Згурівщини – це гордість, краса і опора нашого краю, надійна запорука його життєдіяльності і процвітання.

Щиро бажаємо Вам всіх земних гараздів і небесних щедрот на многая літа!

Нехай ваша внутрішня краса, ніжність і неповторна чарівність завжди квітнуть пахощами весняних квітів, роблячи світ довкола прекрасним і світлим!