СЬОГОДНІ ЗДОБУВАЄМО ДОСВІД В ПОЛТАВІ

Дата: 04.03.2021 11:31

Фото без описуДелегація Згурівської громади на чолі з селищним головою Василем Цвиком перебувають в місті Полтава, де вже відвідали завод-виробник «Konsort», який спеціалізується на виготовленні обладнання для автоматизації виробництва.

Учасників делегації сьогодні цікавить конкретна продукція - лінії для сортування твердих побутових відходів, встановлення яких дозволить значно покращити екологічну ситуацію в Згурівській громаді та вирішити питання з сортуванням та переробкою твердих побутових відходів.

Завод «Konsort» заснований у 2016 році, основною продукцією є сортувальні системи, технологічні лінії, конвеєри, калібратори, промислові мийки, вагове обладнання, складська техніка.

Обладнання, яке виробляє Konsort відповідає європейським стандартам якості (ISO, CE), компанія співпрацює з великими міжнародними компаніями і має 22 власних сервісних майданчика по Україні та 17 закордонних представництв.