ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

Дата: 03.03.2021 14:45

Фото без описуСьогодні, 3 березня в залі засідань Згурівської селищної ради відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради. На порядок денний були винесені питання:

Про протиепідемічний стан на території Згурівської селищної ради пов’язаний з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Про результати перевірки стану протипожежного водопостачання в населених пунктів Згурівської селищної територіальної громади.

Про стан забезпечення пожежної безпеки в екосистемах Згурівської територіальної громади.

Про попередження пожеж у житловому секторі громади.

За результатами розгляду даних питань надано ряд доручень керівникам підприємств, установ та організацій громади, а також старостам сіл.