НАРАДА З ПРАЦІВНИКАМИ КУЛЬТУРИ

Дата: 01.03.2021 12:39

Фото без описуПитання реорганізації сфери культури, структури новоствореного «Центру культури і мистецтва» вчергове обговорили під час наради під керівництвом селищного голови Василя Цвика. Участь у нараді взяла начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко.

Василь Вікторович наголосив на тому, що культура займає важливе місце у житті громади, що надалі вона повинна працювати у новому форматі з використанням сучасних методів і технологій.

Для цього потрібно всім наполегливо працювати аби вивести культуру на високий рівень.

"Потенціал є, лише потрібно правильно його втілити у життя. Ніхто не має на меті закрити той чи інший заклад культури, але якщо працівник установи не буде працювати належним чином та виконувати свої посадові обов’язки, питання його відповідності займаній посаді буде переглянуте", зауважив очільник громади.

Голова наголосив, що буде проведений прозорий конкурс на заміщення вакантної посади директора «Центру культури і мистецтва» та відповідно призначені працівники культури.

Учасники зустрічі підтримали думку селищного голови та завірили, що прикладуть максимум зусиль для процвітання сфери культури у Згурівській громаді.