СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА

Дата: 01.03.2021 10:38

Фото без описуЗ  1 березня 2021 року посадові особи відділу соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної ради,  приймають заяви з необхідними документами, реєструють та формують електронну справу з використанням програмного комплексу «Інтергована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК «ІС «Соціальна громада»).

Що таке ПК «ІС «Соціальна громада»?  Це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців  територіальних громад. ПК «ІС «Соціальна громада» об’єднує у єдиному інформаційному середовищі «фронт»-офіси прийому документів від населення в громадах, з «бек»-офісом у структурних підрозділах соціального захисту райдержадміністрації, де приймається рішення про призначення соціальних допомог, компенсаційних виплат, субсидій та пільг.

Переваги та можливості ПК «ІС «Соціальна громада»

• Об’єднання актуальних даних із усіх ОТГ в єдиному інформаційному середовищі.
  • Зменшення помилок в процесі формування даних, оскільки реквізити електронних заяв формуються з використанням централізованої нормативно-довідкової інформації. Персональні дані заявника (адреса реєстрації, фактичного місця проживання та інформація про членів родини) формуються з централізованих баз даних отримувачів усіх видів соціальної допомоги та компенсаційних виплат.
  • Швидке реагування на постійні зміни в законодавстві.