ВПЕВНЕНІ КРОКИ НАЗУСТРІЧ ВИСЛОВЛЕНІЙ ДОВІРІ

Дата: 26.02.2021 16:53

Фото без опису26 лютого відбулася чергова сесія Згурівської селищної ради. Саме сьогодні 100 днів Василя Цвика на посаді голови Згурівської селищної ради. Прийнято 81 рішення для належної життєдіяльності громади. В кінці сесії очільник громади прозвітував перед депутатами за 100 днів на посаді.  Депутати Броварської районної ради, Згурівської селищної ради, колектив селищної ради подякували голові за віддану працю на розвиток громади. В знак довіри вручили сувенір «ключ від громади», як знак влади. Зазначили, що Василь Вікторович вже «відкрив» серця жителів громади. Побажали, щоб тепер цей ключ відкривав всі двері для здійснення планів та задумів.

Голова Згурівської ТГ Василь Цвик подякував всьому депутатському корпусу за злагоджену співпрацю і наголосив на тому, що проведена робота – це результат кожного, хто долучається до розвитку громади, закликав усіх до подальшого партнерства, порозуміння та ефективної спільної роботи.