ЗУСТРІЧ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ ЗГУРІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Дата: 25.02.2021 17:30

Фото без описуСьогодні селищний голова Василь Цвик відвідав Згурівську загальноосвітню школу, де зустрівся з директором школи Галиною Кучинською та педагогічним колективом.

Виступаючи перед колективом очільник громади зазначив, що реформа децентралізації ставить перед громадою нові виклики, освіта має йти в ногу з часом, тому будуть прийматися дещо непопулярні рішення щодо реорганізації мережі освітніх закладів громади. При цьому голова зауважив, що для цього створюється робоча група, до роботи в якій будуть залучені і директори, і вчителі, думка кожного буде врахована. Адже забезпечення дітей якісними освітніми послугами є пріоритетним завданням у його діяльності.

Вчителі, користуючись нагодою, активно порушували проблемні питання, якими переймаються та дякували селищному голові за постійну увагу до проблем галузі освіти.

У свою чергу голова громади надав вичерпні відповіді, висловив сподівання на порозуміння та готовність до змін, а також свою вдячність всім, хто допомагає зробити час перебування учнів у навчальному закладі кращим.