ОБСТЕЖЕННЯ ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ УМОВАХ

Дата: 25.02.2021 17:11

Фото без опису25 лютого службою у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради за участі старости здійснено виїзди в села Шевченкове та Щасливе, під час яких обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час заходу були відвідані 2 сім’ї. З батьком однієї сім’ї проведено бесіду щодо виконання ним батьківських обов’язків відносно сина, який майже два роки перебуває в обласному будинку дитини, вивчено умови його проживання та можливість повернення дитини. Службою встановлено, що підстав для повернення дитини в сім’ю батька немає, питання доцільності позбавлення його батьківських прав буде розглянуто на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

З іншим батьком, який виховує семирічного сина, проведено бесіду щодо можливого повернення йому із державного закладу двох малолітніх доньок 2015 та 2017 року народження, дано термін для виправлення ситуації та вирішення інших питань.