ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Дата: 24.02.2021 15:58

Фото без описуІнформаційне повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти та корми (RASFF).

Згурівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що згідно листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 22.02.2021 № 11.1.3-26/3868 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.0214-fup 6» стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis (presence /25g) у замороженому філе курячому, що експортувалось з Республіки Польща (виробник: Spd Eko-Grill, Sololka) до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (відправник: Mitmar Sp. z o.o., G?owno) та надіслано до України (отримувачі: ПП «Черагро», вул. Львівська, 32, м. Червоноград, Львівська обл., 80100; ТОВ «Фреш Фуд Лоджистікс», вул. Лідавська, 1, м. Луцьк, Волинська обл., 43016; ТОВ «Ексім Фуд», вул. Б. Хмельницького, 10, смт. Куликів, Жовкіський р-н., Львівська обл., 80362).

У разі виявлення вищезгаданого харчового продукту, Згурівське районне управління інформує про необхідність вилучення їх з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган (Згурівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, тел.: 0442980523), що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи і вимоги до безпечності і якості харчових продуктів».