ПРЕДСТАВИЛИ ВИКОНУЮЧУ ОБОВ'ЯЗКИ ДИРЕКТОРА ЗГУРІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Дата: 24.02.2021 15:51

Фото без описуСьогодні в актовій залі Згурівської гімназії селищний голова Василь Цвик та виконуючий обов'язки начальника відділу освіти Сергій Олійник представили педагогічному колективу виконуючу обов’язки директора НВК.

В.о.директора навчального закладу призначено Інну Журавську, яка працювала в гімназії учителем української мови та літератури, зарубіжної літератури, соціальним педагогом.

Вітаючи зі вступом на посаду, селищний голова побажав Інні Миколаївні високих досягнень у роботі та підтримки колективу.

Невичерпних сил та енергії для розвитку навчального закладу побажав новому керівнику в.о. начальника відділу освіти.

Присутні педагоги привітали в.о. директора оплесками, побажали успішної роботи в якості керівника навчального закладу.

В свою чергу Інна Миколаївна подякувала всім за довіру та підтримку і висловила сподівання, що з допомогою колективу, разом, справляться з усіма задачами та зможуть досягти високих цілей.

Звертаючись до присутніх, очільник громади окреслив першочергові завдання щодо реформування галузі освіти. Василь Вікторович зауважив, що всі зміни в мережі навчальних закладів спрямовані виключно для забезпечення комфортних та належних умов для навчання дітей, забезпечення учнів належними освітніми послугами, комфортними умовами перебування, а також забезпечення належної матеріально-технічної бази закладів освіти.

Довідково: Журавська Інна Миколаївна 31.03.1979 року народження. Народилася в с. Жуківка Згурівського району Київської області.

У 2003 році закінчила Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя і отримала повну вищу освіти за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти», кваліфікація «Вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури». Стаж педагогічної роботи становить 17 років 5 місяців. Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший вчитель».