ЗАХИСТ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 23.02.2021 16:20

Фото без описуПерерахунок пенсії. Відновлення соціальних виплат. Отримання свідоцтва про народження дитини українського зразка. Розірвання шлюбу з особою, яка проживає на непідконтрольній Україні території. З такими проблемами найчастіше звертаються внутрішньо переміщені особи до системи безоплатної правової допомоги. Правову інформацію з цих та інших питань можна отримати у:

відділі «Згурівське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

правничій вікіпедії «WikiLegalAid»;

скориставшись застосунками «Безоплатна правова допомога» та «Твоє право».

«WikiLegalAid» та мобільні застосунки

Кожна людина може отримати правову інформацію на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid», що функціонує за принципом вікіпедії та доступна в мережі Інтернет за адресою https://wiki.legalaid.gov.ua/.

Ще один канал комунікації – мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Його можна завантажити через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR. У ньому можна замовити адресну правову допомогу або письмову консультацію, дізнатися контакти найближчого офісу безоплатної правової допомоги, перевірити своє право  на  вторинну правову допомогу та зателефонувати на єдиний безкоштовний номер безоплатної правової допомоги 0800 213 103.

Як отримати первинну правову допомогу:

звернутися до Згурівського бюро правової допомоги за адресою: каб.427, вул..Українська,19, смт.Згурівка, Броварський район, Київська область, тел.. 04570-5-14-74 ;

зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД 0 800 213 103.

прочитати правові консультації у правничій вікіпедії WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua/

скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store;

Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги внутрішньо переміщені особи мають надати такі документи:

паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

реєстраційний номер облікової картки платника податків такої особи та/або її представника, опікуна, піклувальника;

довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.