ПРИКЛАД УСПІШНОЇ СПІВПРАЦІ БІЗНЕСУ, ВЛАДИ І ГРОМАДИ ЗАРАДИ КОМФОРТНОГО ПРОЖИВАННЯ

Дата: 23.02.2021 17:16

Фото без описуЗавдяки активній співпраці та ефективній комунікації влади, громади і бізнесу Згурівська громада отримала автомобільну вишку на базі автомобіля ГАЗ 3302 .

Вишка буде задіяна для обслуговування мережі вуличного освітлення всієї громади бригадою електриків, адже це один з головних напрямків благоустрою, над яким постійно ведеться робота.

Даний автомобіль передано в користування Згурівському комбінату комунальних підприємств для використання в господарській діяльності, що значно полегшить роботу комунальників.

Основним результатом, який очікується від використання даного автомобіля, є покращення благоустрою громади через впровадження системи економного освітлення вулиць що, безумовно, сприятиме підвищенню загального рівня життя, покращенню умов екологічної свідомості населення і підвищення загальної культури жителів громади.