ЗВЕРНЕННЯ ЗГУРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ ЦВИКА З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2021 09:00

Шановні мешканці Згурівської громади!

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, які боролися за свободу і поклали своє життя за незалежність нашої держави.

Буремні події 2014 року навчили всіх нас бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.

Перед світлою пам’яттю незламних борців за вільну і соборну Україну - наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на сході України.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають!

Вшануймо пам’ять Героїв, які віддали своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу. І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Господь.

Слава Україні!

Героям Слава!