ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2021 09:53

Фото без опису20 лютого разом з усією Україною вкотре згадуємо трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі.

Вони стали взірцем реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Вшановуючи пам'ять Героїв Майдану, які змінили хід історії, голова Згурівської селищної ради Василь Цвик поклав квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні та разом з учасниками

церемонії вшанував пам'ять Героїв хвилиною мовчання.

Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня.Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе майбутнє Української Держави!

Слава Українському народові!

Вічна слава Героям!