ПРАЦЮЮТЬ РОБОЧІ ГРУПИ З ПИТАНЬ РЕФОРМУВАННЯ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

Дата: 16.02.2021 20:41

Фото без описуЗа підсумками роботи відразу двох робочих груп з питань реформування галузі культури Згурівщини, які працювали протягом минулого тижня, сьогодні відбулися наради за участі Згурівського селищного голови Василя Цвика, працівників бібліотечної та клубної систем, депутатів селищної ради.

На минулих зібраннях було досягнуто беззаперечної згоди між працівниками галузі культури, мешканцями селища та сіл громади, керівництвом громади щодо застарілого та неефективного існування колишньої системи функціонування закладів культури. Галузі культури необхідна оптимізація - і тоді в громаді залишаться працювати лише найпотужніші заклади культури, задля забезпечення населення належним достатнім пакетом культурних послуг.

Учасниками робочих груп були розроблені «дорожні карти» функціонування галузі вже у найближчому майбутньому, проект стратегії розвитку культури у громаді, плани, нові види та методи діяльності, висловлено найголовніші та найнагальніші потреби. Проекти пропозицій були детально обговорені та прийняті за основу для подальшої роботи.

Робочі групи довели свою дієвість, і вже найближчим часом будуть розроблені пропозиції щодо вибудови нової ефективної структури галузі культури та вирішені усі кадрові питання.