ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ В АФГАНІСТАНІ ТА ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ, ЧЛЕНИ СІМЕЙ, ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ!

Дата: 15.02.2021 08:49

Фото без описуЩорічно, 15 лютого, Україна віддає шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Афганській війні оцінку виніс час. Воєнні дії стали історією, а ті, хто там був – ветеранами, учасниками бойових дій.

Ця війна загартувала ціле покоління громадян нашої держави, навчивши понад усе цінувати життя, людяність і справедливість.

Цього дня ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму всім воїнам-інтернаціоналістам, які ризикуючи власним життям, чесно виконували військову присягу.

Дякуємо, що повернулись живими!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув у пеклі Афгану й навіки залишився молодим, тих, кого сьогодні немає з нами.

Молимось за військовослужбовців Збройних Сил України, які сьогодні боронять рідну землю від зовнішнього агресора.

Дякуємо вам, шановні учасники бойових дій, за мужність, героїзм, високу громадянську відповідальність.

Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру і достатку впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів та благополуччя.

Згурівський селищний голова

Василь ЦВИК