НАРАДА ЩОДО НАДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ (ВТОРИННОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 10.02.2021 16:40

Сьогодні Згурівський селищний голова Василь Цвик провів робочу нараду з головним лікарем КНП «Згурівська центральна районна лікарня» Василем Моцюком, під час якої обговорили питання впровадження програми медичних гарантій щодо надання спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги, укладення пакетів медичних послуг та відповідності вимогам по кожному пакету.

Також розглянули ряд першочергових питань життєдіяльності лікарні, а саме: завершення капітального ремонту поліклініки, придбання нового обладнання та встановлення пандусів.

На сьогодні керівництво громади та лікарні зацікавлене в тому, щоб Згурівська лікарня могла розширити перелік медичних послуг і тому розглядає всі можливі шляхи вирішення ряду проблемних питань.

За підсумками наради голова селищної ради дав відповідні доручення, рекомендації та пообіцяв всіляко сприяти у вирішенні проблемних питань закладу.