РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ СФЕРИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 08.02.2021 10:52

Сьогодні, 8 лютого, селищний голова Василь Цвик провів робочу нараду з головним лікарем Згурівського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександром Зіборовим та бухгалтером центру Наталією Бенюх.

Під час наради розглянули низку питань, що стосуються забезпечення функціонування сфери первинної медицини в громаді.

Зокрема, йшлося про укладення договорів з НСЗУ в рамках впровадження програми медичний гарантій щодо надання первинної медичної допомоги.

Під час наради заслухано інформацію головного лікаря КНП «Згурівський центр первинної медичко-санітарної допомоги» стосовно планованих до укладення пакетів медичних послуг та проблемних питань відповідності вимогам по кожному пакету.

Учасники наради також обговорили нагальне питання виплати заборгованості із заробітної плати медичним працівникам, було досягнуто домовленостей та певних напрацювань щодо шляхів вирішення і в подальшому недопущення виникнення заборгованості.

По завершенню наради голова селищної ради дав ряд рекомендацій та доручень.