Пропонуємо долучитися до голосування за логотип громади

Дата: 04.02.2021 13:52

Фото без описуДорогі жителі нашої громади!

Пропонуємо вашій увазі макети логотипу Згурівської територіальної громади та хочемо почути вашу думку стосовно них, врахувавши її при затвердженні логотипу на найближчому засіданні виконавчого комітету.

Просимо проголосувати за макет, який сподобався вам найбільше, надати свої пропозиції та зауваження. Голосування триває до 15 лютого 2021 року.

Сподіваємося на вашу підтримку, активність та розуміння!!!

Логотип розроблений творчим колективом Будинку дитячої та юнацької творчості з метою формування та поширення позитивного іміджу Згурівської територіальної громади, підвищення її культурного, туристичного, економічного та соціального потенціалу.

Зображення логотипу планується використовувати:

для оформлення сторінок офіційного веб-сайту Згурівської селищної ради, офіційної електронної скриньки, сторінки у соціальній мережі Facebook та ін.;

при виготовленні різного виду друкованої та рекламно- сувенірної продукції: почесних грамот, листів подяки, вітальних листівок, конвертів, запрошень, бланків, проспектів та інших видів друкованої продукції, сувенірів;

як елемент святкового оформлення під час урочистих церемоній та свят (фестивалів, виставок, військово-спортивних змагань та ін.).

Форма для голосування доступна тут