Перевірка робочою групою закладів, що надають послуги з догляду та утримання літніх людей та осіб з інвалідністю

Дата: 02.02.2021 14:24

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови Згурівської селищної ради від 22.01.2021 №10 «Про утворення робочої групи для виявлення та перевірки функціонування закладів, що надають послуги з догляду та утримання літніх людей та осіб з інвалідністю на території Згурівської територіальної громади», 02 лютого 2021 року робочою групою проведено перевірку функціонування закладів, що надають вказані послуги на території громади.

Також на виконання доручення голови Згурівської селищної ради проведено перевірку функціонування дитячих будинків сімейного типу на території громади. Метою перевірки є встановлення законності функціонування даних закладів, дотримання вимог протипожежних, санітарних та інших, встановлених чинним законодавством норм.

Робочою групою перевірено два відділення стаціонарного догляду надання соціальних послуг, що здійснюють догляд та утримання літніх людей та осіб з інвалідністю.

Також перевірено два дитячі будинку сімейного типу, в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування.

За результатами перевірки робочою групою надано рекомендації щодо дотримання вимог протипожежної безпеки у зазначених закладах.