Особистий прийом громадян

Дата: 29.01.2021 16:32

Фото без описуЯкісний розгляд звернень громадян, своєчасне надання відповідей на них та вирішення проблемних питань – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Згурівської селищної ради Василя Цвика.

Сьогодні, 29 січня, очільник громади, провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Під час прийому громадяни порушили ряд наболілих питань, зокрема: питання працевлаштування, надання земельних ділянок членам сімей загиблих учасників бойових дій, виплати орендної плати за землю, підвіз учнів, призначення субсидій, тощо.

Мешканці селища та сіл отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, окремі питання вирішувалися на місці. Працівникам відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету ради голова дав відповідні доручення щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.