У зв’язку з погіршенням погодних умов снігоприбиральна техніка на Згурівщині працює в посиленому режимі

Дата: 28.01.2021 13:14

Фото без описуНаразі проїзд дорогами на території Згурівської громади забезпечений.

Ускладнення у русі були зафіксовані в селах Аркадіївка та Середовка. Станом на 12 годину дороги в даних населених пунктах залишались нерозчищеними. Старостам сіл рекомендовано негайно усунути недоліки.

Закликаємо жителів без нагальної потреби утриматись від поїздок під час негоди, не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки, бути пильними та уважними в місцях проведення робіт та дбати про власну безпеку.

Водіям слід особливо бути пильними за кермом, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, не здійснювати різкі маневри, обирати безпечну швидкість руху, уникати різкого гальмування, дотримуватися інтервалу та дистанції, обережно рухатися на спусках і підйомах, не забувати вмикати ближнє світло фар, протитуманні ліхтарі, користуватися пасками безпеки.

Нагадуємо, за даними Укргідрометцентру 28 січня в Одеській, Миколаївській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу (ІІІ рівень небезпечності, червоний); в Кіровоградській області сильний мокрий сніг (приріст снігового покриву 20-30 см), налипання мокрого снігу (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий); в Черкаській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях значний мокрий сніг (приріст снігового покриву 10-15 см), налипання мокрого снігу (І рівень небезпечності, жовтий); на дорогах ожеледиця. Погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів.