Відбулася чергова четверта сесія Згурівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 28.01.2021 10:07

Фото без описуСьогодні, 28 січня, відбулася чергова четверта сесія Згурівської селищної ради восьмого скликання. Сесія скликана згідно розпорядження селищного голови від 14.01.2021 № 25.

Головував на засіданні селищний голова Василь Цвик.

У роботі засідання взяли участь керівники та працівники управлінь, відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради.

Згідно порядку денного депутати розглянули питання:

про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради України щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію та холодну воду»;

про внесення змін до Регламенту Згурівської селищної ради;

про внесення змін до рішення 08-01-VIII «Про затвердження структури виконавчих органів Згурівської селищної ради VIII скликання, загальної чисельності виконавчого комітету ради та їх виконавчих органів»;

про затвердження Статуту територіальної громади Згурівської селищної ради Броварського району Київської області

про затвердження перспективного плану роботи Згурівської селищної ради

про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Згурівської селищної ради та її виконавчих органів

про створення Комунального закладу "Центр культури і мистецтва" Згурівської селищної ради Броварського району Київської області.

Також на засіданні сесії прийнято низку рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою. Депутатами обговорено та затверджено ряд майнових питань.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання четвертої сесії восьмого скликання селищної ради пройшло злагоджено та організовано, адже прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.