Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном Згурівської селищної ради

Дата: 25.01.2021 14:14

25 січня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном

Члени комісії детально розглянули усі питання порядку денного:

1. Про обрання заступника голови комісії та секретаря комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном.
  2. Про надання дозволу на передачу майна з балансу Комунального підприємства «Згурівський селищний ринок» на баланс Комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств».
  3. Про прийняття майна з балансу Комунального підприємства «Згурівський селищний ринок» на баланс Згурівської селищної ради.
  4. Про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Згурівської селищної ради та її виконавчих органів.
  5. Про співфінансування проекту, який може реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку  в 2021 році.

В ході засідання обговорено та надано висновки і рекомендації до проведення сесії Згурівської селищної ради, яке відбудеться 28 січня 2021 року о 8 годині.