ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Дата: 25.01.2021 14:12

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СИСТЕМИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ПРО ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ ТА КОРМИ (RASFF)

Згурівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що згідно листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів  та захисту споживачів від 20.01.2021 № 11.1.3-26/2/1194 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4957-fup 3» стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (> 5 mg/kg – ppm) у неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: H.HC. Schobbers B.V., Venlo) до країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Райсіо Україна», вул. В. Хвойки 18/14, офіс 308, м. Київ, 04080, konstantin.morgulis@raisio.com).

У разі виявлення вищезгаданого харчового продукту, Згурівське районне управління інформує про необхідність  вилучення їх з обігу та у строк не більше двох робочих днів  письмово інформувати  про виявлену  невідповідність компетентний орган (Згурівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, тел.: 0442980523), що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про  основні принципи і вимоги до безпечності і якості  харчових продуктів».