Зустріч з колективом КНП "Згурівська центральна районна лікарня"

Дата: 22.01.2021 17:12

Фото без описуСьогодні, 22 січня, Згурівський селищний голова Василь Цвик зустрівся з колективом КНП "Згурівська центральна районна лікарня".

Метою проведення даної зустрічі було, насамперед, спростування безпідставних чуток щодо скорочення чисельності медичних працівників. Очільник громади запевнив присутніх на зібранні, що ні про яке скорочення на даний момент мова не йде, всі залишаються працювати на своїх робочих місцях.

В ході розмови Василь Вікторович зазначив, що розвиток медицини в громаді для нього є першочерговим завданням, поступово докладатиметься максимум зусиль для забезпечення лікарні належними умовами, засобами для діагностики, лікування, реабілітації та профілактики захворювань.

Лікарів і медичний персонал селищний голова закликав з віповідальністю поставитися до виконання своїх посадових обов'язків, дотримання трудової дисципліни та робочого часу для підвищення доступності та якості медичного обслуговування населення, а також запевнив, що обов'язково поспілкується з кожним працівником лікарні під час візиту до відділень медичної установи для визначення нагальних проблемних питань.

На завершення зустрічі Василь Вікторович вручив головному лікарю Згурівської ЦРЛ Василю Моцюку 60 комплектів постільної білизни для комфортного перебування жителів населених пунктів в медичній установі.