Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції

Дата: 22.01.2021 17:04

22 січня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції. На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про затвердження Статуту Згурівської територіальної громади
  2.  Про внесення змін до Регламенту Згурівської селищної ради.
  3. Про звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра, Голови Верховної Ради України, щодо недопущення збільшення тарифів на комунальні послуги (питання ініційоване депутатом від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Бойко Г. І.)
  4. Про затвердження бланку для поіменного голосування депутатів ради.

Депутати, що входять до комісії активно попрацювали, всі питання порядку денного детально  розглянуто, обговорено та надано висновки та рекомендації до проведення сесії Згурівської селищної ради, яке відбудеться 28 січня 2021 року о 8 годині.