Відбулася нарада з питань реорганізації адміністрації

Дата: 18.01.2021 17:07

Фото без описуЗгурівський селищний голова Василь Цвик взяв участь у виїзній робочій нараді з питань реорганізації Згурівської РДА, яку провів голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе.

Участь у нараді взяли голова комісії з реорганізації Згурівської районної державної адміністрації Віта Пацюкевич, представники профільних підрозділів Згурівської селищної ради, Броварської та Згурівської РДА.

Учасники наради обговорили нагальні питання здійснення реорганізації райдержадміністрації, ліквідованої постановою КМУ, шляхом приєднання її до Броварської РДА. А саме: питання передачі майна, прав та обов’язків райдержадміністрації, що припинила роботу у зв’язку зі зміною адмінтерустрою, питання реорганізації структурних підрозділів адміністрації та чисельності працівників, план вивільнення працівників Згурівської РДА.