Привітання голови Згурівської селищної ради з нагоди свята Водохреща

Дата: 18.01.2021 13:58

Дорогі жителі Згурівської громади!

Фото без описуВід щирого серця вітаю вас зі святом Водохреща, із Богоявленням!

Усією великою родиною зустрічаємо третє велике свято, яке завершує цикл різдвяних віншувань, – Святе Богоявлення.

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

Тож нехай життєстверджуюча сила Божої любові дасть мир і спокій Україні, а вселенська сила свяченої води принесе нам перемогу, змиє ворожі дії, стане джерелом життєвої наснаги, впевненості у намірах та справах.

Бажаю кожній родині гармонії, миру, злагоди і любові. Нехай священна благодатна вода зробить усіх нас здоровими та дужими, очистить душі від тривог і негараздів.  І нехай нас Бог береже та направляє на добру дорогу, дарує нам щастя, здоров’я та многії літа!

Зі святом!

Голова Згурівської селищної ради