Водіїв закликають бути особливо пильними на дорогах: на Київщину очікує сніг та сильне похолодання

Дата: 13.01.2021 16:51

Фото без описуСлужба автомобільних доріг у Київській області застерігає про погіршення погодніх умов у найближчі дні через значне зниження температури та сніг.

На Київщині 13 січня синоптики прогнозують вдень невеликий сніг, при цьому температура повітря становитиме вночі 2-7С морозу, вдень від 3 морозу до 2 тепла.

Зранку по області місцями розпочався сніг і спецтехніка підрядних організацій виїхала на обробку доріг для забезпечення комфортного руху.

З 14 січня температура повітря почне поступово знижуватись, за кілька днів очікується до -18 С і більше морозу вночі.

15-16 січня очікується значне зниження температури: вночі до 13-18° морозу, місцями до 21° морозу, вдень до 11-16° морозу; 17-18 січня холодна погода утримається.

"Звертаємо увагу водіїв, у період ускладнення погодних умов будьте особливо уважними. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь швидкісного режиму та безпечної дистанції під час руху" - наголошується у повідомленні.