Привітання голови Згурівської селищної ради з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2021 12:04

Шановні мешканці Згурівської громади та її гості !

Фото без описуУ ці різдвяні дні, коли наші серця наповнюються духовною радістю, сердечно поздоровляю вас і ваші родини з Різдвом Христовим!

Бажаю вам міцного здоров`я, щастя, добра і злагоди. Нехай Різдво Христове принесе вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло, шану та любов від рідних та близьких вам людей, натхнення і успіх - у професійній діяльності, надію і любов - у серцях. Нехай справдяться найамбітніші плани та найзаповітніші мрії. А осяйна Різдвяна зоря об`єднує усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідного дому, - чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, а в кожній родині панує мир та Боже Благословення.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!