ДЕНИСЕНКО Олександр Сергійович

Фото без опису

Народився  Денисенко Олександр Сергійович 05 жовтня 2001 року  у с. Червоний відділок Згурівського (нині Броварського) району Київської області. Закінчив ДНЗ «Згурівський професійний ліцей».

Проживав у с. Червоний відділок.

05 листопада 2021 року уклав контракт про проходження військової служби  в Збройних Силах України.

Обставини загибелі: вірний військовій присязі, мужньо виконуючи  військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність  загинув  Денисенко Олександр Сергійович 30 вересня  2024 року у м. Торецьк Бахмутського району Донецької області.

Роки життя: 05.10.2001-30.09.2024.

Кількість повних років: 22.

Звання:  солдат.

Позивний: «Ганс».

Посада: старший механік-водій.

Підрозділ: 2 розвідувальний взвод 1 розвідувальної роти розвідувального батальйону 100-ої ОМБ.

Нагороди: нагрудні знаки: «Ветеран війни», «43 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Тараса Трясила», «За оборону рідного краю».

Сімейний стан: не одружений.