ЯХНО Олексій Антонович

Фото без опису

Народився  Яхно Олексій Антонович 02 листопада 1975 року у с. Великий Крупіль  Згурівського (нині Броварського) району Київської області. Проживав у с. Великий Крупіль  Броварського району Київської області.  Закінчив ДНЗ «Згурівський професійний ліцей».

Тимчасово не працював.

Призваний на військову службу під час мобілізації до лав ЗСУ 19 жовтня    2023  року.

Обставини загибелі:  під час виконання бойового завдання із захисту недоторканості та територіальної цілісності України  20 січня  2024 року поблизу м. Авдіївка Покровського району Донецької області загинув Яхно Олексій Антонович.

Роки життя: 02.11.1975-20.01.2024.

Кількість повних років: 48.

Звання: солдат.

Позивний: «Хазяїн».

Посада: водій.

Підрозділ: 2 відділення протитанкових ракетних комплексів взводу протитанкових ракетних комплексів 2 механізованого батальйону 110-ої ОМБР.

Сімейний стан: одружений.