Перелік пам’яток садово – паркового мистецтва та заказників

Фото без опису

Садо́во-па́ркове мисте́цтво — мистецтво створення декоративних садів, парків, ділянок зелених насаджень, призначених для естетичного поліпшення краєвиду, охорони їх і використання в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних цілях та для відпочинку населення.

Заказники - природні території, створені з метою збереження і відтворення природних комплексів або їх окремих компонентів.

• Фото без описуПарк – пам’ятка садово-паркового мистецтва «Згурівський» у селищі Згурівка (об’єкт культурної спадщини ).
  • Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Вікова груша» у селі Войтове (об’єкт культурної спадщини).

Фото без опису

• Гідрологічний заказник «Усівський – 1» знаходиться поблизу сіл Усівка, Красне, Черевки, Безуглівка, Нова Олександрівка, Згурівка ( об’єкт культурної спадщини).
  • Гідрологічний заказник «Усівський – 2» знаходиться поблизу сіл Мала Березанка та Мала Супоївка ( об’єкт культурної спадщини).
  • Заповідне урочище «Галаганове» розташоване поблизу сіл Безуглівка та Шевченкове ( об’єкт культурної спадщини).
  • Ландшафтний заказник «Болото Перевід» розташоване поблизу сіл Аркадіївка, Пасківщина, Любомирівка, Стара Оржиця ( об’єкт культурної спадщини).