За позовом прокуратури фермер звільнив зайняті землі колишнього навчального закладу

Дата: 18.07.2024 08:48

Фото без описуЮвенальні прокурори Згурівського відділу Броварської окружної прокуратури забезпечили реальне виконання судових рішень, постановлених за позовами прокуратури.

Нині скасовані договори оренди землі та рішення про державну реєстрацію права оренди. Також фермерське господарство звільнило земельну ділянку колишнього навчального закладу.

Раніше в суді прокурори довели, що земельну ділянку площею 29 га після ліквідації навчального закладу, передали у спільну власність територіальній громаді на баланс відділу освіти Згурівської райдержадміністрації.

Надалі ГУ Держгеокадастру у Київській області незаконно розпорядилося майном навчального закладу та передало частину земельної ділянки громадянам у приватну власність для ведення особистого сільського господарства. Після цього особи передали  її в оренду фермерському господарству.

Право власності на землі загальною площею 8 га вартістю понад 30 млн грн зареєстровано за Згурівською селищною радою Броварського району.

Робота з повернення інших земельних ділянок навчального закладу триває.