Привітання Згурівського селищного голови з Днем працівників житлово-комунального господарства

Дата: 17.03.2024 08:18

Фото без описуЗ Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Сьогодні колектив комунального підприємства "Згурівський ККП" - це 85 працівників. Всі вони дбають про чистоту, затишок, благоустрій та комфорт для кожного жителя нашої громади. 7 осіб із колективу підприємства мобілізовано.

Автопарк комунального підприємства - 16 одиниць техніки: 2 сміттєвози, 4 трактори, 2 екскаватори,1 асенізаторний автомобіль,1 автовишка, 2 вантажних автомобілі,1 УАЗ, 3 легкових автомобілі. Також є обладнання для подрібнення гілок, садовий пилосос, щітка гідравлічна.

Працювати є кому, є на чому, а головне є для кого.

Навіть у час війни ми всі бачили їх щоденну працю, якою довели, що гідно тримають фронт у своїй галузі.

Дякую всім працівникам цієї сфери, які підтримують працездатність найважливіших систем життєзабезпечення громади. Від вашої майстерності безпосередньо залежить соціальний добробут і настрій жителів нашої ТГ.

Бажаю невичерпної енергії, натхнення, здоров'я, а також фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей і щоб жителі громади ще більше цінували вашу роботу. Нехай наступне ваше професійне свято буде під мирним небом України.