"Крутий заміс", а заміс був дійсно крутий

Дата: 12.03.2023 16:49

Фото без описуСьогодні в Новій Олександрівці відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ - виступ гурту "Крутий заміс".

Тематика виконаних пісень досить різна - про мамину хату, друзів, урожай, рідну землю та захисників нашої країни.

Драйв, подекуди ностальгія, позитив, піднесення та натхнення - ось основні емоції які переповнювали кожного, хто був у залі.

Вікова категорія глядачів, як то кажуть від малого до старого, бо сьогодні, і дорослий, і дитина живе одним - бажанням миру та спокою.

Це у своєму виступі зазначив селищний голова Василь Цвик, якого було запрошено до слова.

- Я дякую всім захисникам і захисницям, які сьогодні захищають кордони України. Також дякую керівництву МХП, адже саме за підтримки БФ "МХП - Громаді" і відбувся цей захід.

Селищний голова Василь Цвик та депутат Згурівської селищної ради Володимир Купрій долучилися до поповнення скриньки. Байдужими не були і відвідувачі концерту.

Під час концерту було зібрано 16 317 грн. - на підтримку ЗСУ.

Крутий був заміс - крутою буде й перемога. А вона вже зовсім скоро.

Слава Україні! Героям Слава!