Предмет закупівлі: Електрична енергія

Дата: 30.11.2021 14:19

На виконання п.2 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі: Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-11-29-008191-c

Замовник: Виконавчий комітет Згурівської селищної ради

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Місцевий бюджет:  3 600 000.00 грн.

Обсяг закупівлі: 800 000 кВт

Очікувана вартість даної закупівлі визначена з урахуванням фактичних обсягів споживання межі балансової належності електроустановок виконавчого комітету Згурівської селищної ради у 2021 році та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі, що включають в себе регульовані тарифи на електроенергію та послуги з передачі електричної енергії.

Обґрунтування технічних характеристик.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням діючих державних стандартів якості, яким повинен відповідати відповідний вид товару.

Технічні та якісні характеристики (параметри якості) електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Постачальник повинен забезпечити дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника, які передбачені Постановою НКРЕКП від 12.06.2018  № 375 (зі змінами).